Про вiддiлення

Відділення спортивної травми та відновлювального лікування займається патологією різних сегментів опорно-рухового апарату, лікуванням різних видівтравм, пошкоджень і захворювань згідно з європейськими стандартами надання медичної допомоги.


У відділенні спортивної травми та відновлювального лікування Київського центру спортивної медицини пропонується індивідуальний і спеціалізований підхід до проблем спортивних травм.

 

Мета відділення дозволити людям, пов'язаним із спортивною діяльністю, як можна швидше повернутися до занять, або до повсякденного життя без болю.


Високий професіоналізм фахівців Центру дозволяє не лише визначити функціональний стан організму але і дати спортсменам і їх тренерам рекомендації відносно оптимальних тренувань, способів відновлення фізичної форми після травм, підвищення рівня функціонального стану і так далі. Пацієнтами Київського центру спортивної медицини є видатні спортсмени нашої країни - олімпійський чемпіон, чемпіон Світу, чемпіони Європи. 


Разом з діагностикою функціонального стану, лікарі відділення спортивної травми і відновлювального лікування здійснюють операції різних видів складності, що допомагають спортсменам відновити свою фізичну форму після травми.


У відділенні виконують артроскопії великих суглобів, при різних травмах та захворюваннях. Суть артроскопії: через прокол шкіри завдовжки 4мм в суглоб вводиться тонка оптична система через неї і мініатюрну відеокамеру, зображення порожнини суглоба проектується на телеекран. Переміщаючи оптику по суглобу лікар має можливість детально оглянути усі відділи суглобу.


У зв'язку з малою травматичністю артроскопічних операцій, перебування в стаціонарі скорочується до 1-2 днів, а відновний період скорочується у декілька разів.


Особливостю артроскопії в спортивній медицині є те, що після артроскопічного видалення меніска спортсмен через 3-5 днів приступає до тренування, в той час як після звичайної, відкритої меніскектомії повернення до активних занять спортом затягується на термін до 3-5 місяців. Артроскопія дозволяє швидко відновити повний об'єм рухів, супроводжується незначним больовим синдромом і мінімальною кількістю ускладнень.

viddilennia_1    viddilennia_3viddilennia_2

  viddilennia_4                                                                                         viddilennia_5